• Facebook

AQUA MODERN ANKARA

Aqua Modern Ankara, Ankara - Eskişehir Yolunun 29. km., Çankaya Üniversitesi’nin yanında… “Artık ihtiyacınız yalnızca ev değil, farklı bir yaşam biçimi” konseptiyle benzersiz bir proje olarak tasarlanan Aqua Modern, yedi yüz altmış sekiz adet daire, elli adet ofisten oluşmaktadır. Aqua Modern Ankara, kendi sebzesini, süt ve süt ürünlerini üreten tesisler, ortak alan manzarasına sahip daireler, botanik bahçesi, seralar, Aqua Modern şelalesi, çocuklar için oyun parkları, mini hayvanat bahçesi, uçurtma alanı ve çim paten alanı gibi yenilikleriyle farklı bir yaşam vaad ediyor.


KİRAZLI KONAKLARI

Kirazlı Konakları Kemalpaşa Yukarıkızılca’da. Proje yirmi dört konaktan oluşuyor. Her konakta yedi yüz metrekarelik özel bahçe, özel yüzme havuzu ve özel otopark bulunuyor.


PARK SELVİLER VİLLA KENT

Park Selviler Villa Kent, Dikili Salihleraltı mevkiinde. İki yüz elli adet villadan oluşan Park Selviler Villa Kent projesinde, altı adet yüzme havuzu, futbol ve basketbol sahaları, açık spor alanları ile kameriye, çocuk parkı, sosyal tesisler yer alıyor.


ESTABEL VİLLALARI

Estabel Villaları Dikili Salihleraltı mevkiinde. Yetmiş beş adet villayı kapsayan projede, üç adet yüzme havuzu, futbol ve basketbol sahaları, açık spor alanları ile kameriye, çocuk parkı, sosyal tesisler yer alıyor.


PARK AYAZMA VİLLALARI

Park Ayazma Villaları Tire’nin Ayazma mevkiinde. Elli iki villadan oluşan projede, villaların alt katında spor ve hobi odası olarak kullanılabilecek, altmış metrekarelik geniş bir alan bulunuyor. Ayrıca projede çevrenin mimari bütünlüğüne uygun lüks peyzaj ve iki adet yüzme havuzu yer alıyor.


PARK FORTUNA EVLERİ

Park Fortuna Evleri, Torbalı Ayrancılar’da… Yüz yirmi daireden oluşan projede, site içinde bir gölet ve her ev için bir hobi bahçesi yer alıyor. Ayrıca projede, geniş yüzme havuzu ve güneşlenme teraslarının yanı sıra, yürüyüş yolları, bisiklet yolları ve spor tesisleri bulunuyor.


BARIŞ SİTESİ

Bayraklı Doğançay’daki projede yüz yirmi dört daire yer alıyor.


VADİ EVLERİ

Buca’da projelendirilen Vadi Evleri, altmış sekiz daireden oluşuyor


RÜYASEL EVLERİ

Aliağa’da projelendirilen Rüyasal Evleri, altmış daireden oluşuyor.


ATİM

Aliağa’da projelendirilen ATİM’de (S.S. Aliağa Ticaret Merkezi Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi) 156 dükkan yer alıyor. Toplam 156 m2. olan (zemin katı 104 m2., batar kat 52 m2.) dükkanların önünde 56 m2.’lik açık alan bulunuyor.


ASTİ

Aliağa’da projelendirilen Asti’de (S.S. Aliağa Sanayicileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi) 86 dükkan yer alıyor. Toplam 156 m2 olan (zemin katı 104 m2., batar kat 52 m2.) dükkanların önünde 56 m2.’lik açık alan bulunuyor